This Is Us
Oyuncular Tümü
9.5 / 10
1 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

This Is Us

ABD - dakika - Komedi | Dram - tümü
Konusu

Oldukça büyük bir kitle tarafından beklenen ve yayınlandığı andan itibaren ilgi ile izlenen Thıs Is Us konusu ile ön plana çıkmaktadır. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi, komedi ve drama dallarını bir arada toplamaktadır. 2016 yılının sonlarına doğru yayın hayatına başlayan dizi, NBC ’de yayın hayatını sürdürmektedir. Genel olarak 45 dakikalık bölümler ile yayınlanan dizi, bir sezon içerisinde on bölüm olarak yayınlanmaktadır. Diğer drama ve komedi tarzı filmlerden farklı olarak görülen dizi, özellikle konusu bakımından çoğu kişi tarafından beğenilmiştir.

Aynı gün doğmuş 5 ayrı karakterlerin ve yaşadıkları olayların anlatılmış olduğu dizi, özellikle son bölümlerinde izleyicilere duygusal anlar yaşatmaktadır. Drama ağırlığı yönü ile duygusal anlar yaşamanızı sağlayacak olan Thıs Is Us dizisi, 5 farklı kişinin yaşamış olduğu olaylar sonucundaki birbirine bağlantılı konular ele alınmaktadır. Günlük hayatın getirdiği olaylar üzerinden ilerleyen dizi, oyunculuk sayesinde izlenebilirliğini daha da artırmıştır. Özellikle aile konularını seven kişiler için tavsiye edilebilecek olan dizide Milo Ventimiglia ve Mandy Moore gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Dizinin ana konusu ise, evli olan Jack ve Rebecca çifti, aynı zamanda üçüz bebeklerinin olacaklarını öğrendiği andan sonra olaylar hastanede devam etmektedir. Bu bölümlerden sonra iki çocuklu Randall ve eşi dizide işlenmektedir. Maddi yönden durumları yerinde olan çift, ilerideki bölümlerde ailevi yönleri ile baş göstermektedir. Dizinin diğer başrolleri ise iki kız kardeş olan Kavin ve Kate. Kavin tanınan kişi olmayı başarmış ancak yine de gereken mutluluğu yakalayamamış. Kız kardeş Kate ise çok fazla şişman olduğu için mutlu olamamıştır. Tüm farklı karakterlerin tek ortak noktalarının başında ise aynı gün doğmaları ve de yaşantılarının ortak noktada buluşmaları gelmektedir. Ağır dram içeren dizide ayrıca komedi severler için sürprizler yer almaktadır. Amerikan yapımı olan dizinin IMDb puanı ise 8,8 olarak yer almaktadır. Halen devam eden dizi genel olarak 42 dakika ve 10’ar bölüm olarak yayınlanmaktadır.

Sezonlar